Mikulovské ozvěny 58. Zlín Film Festivalu

Mikulovské ozvěny ZFF

Ozvěny nejstaršího festivalu filmů pro děti a mládež opět v Mikulově! Projekce v Městském kině i letní promítání v Amfiteátru, bohatý doprovodný program, koncerty, výstavy, animační workshopy, setkání s youtubery, malování filmových klapek a mnoho dalšího. Zažijte 5 festivalových dnů v Mikulově s celou rodinou!

VSTUPENKY/FILMPASY

Školní projekce  50 Kč
Vstupné na jednotlivé projekce    100 Kč
Filmpas 3 dny 260 Kč
Family pas (1+1, 3dny)  320 Kč
Filmpas (5 dní)      350 Kč
Family pas (1+1, 5 dnů)  400 Kč

 

PŘEDPRODEJ

Prodejní místo 1.5. – 7.6. 8.6. – 12.6. 8. – 9.6., 12.6.
TIC Mikulov, Náměstí 1 9.00 - 17.00    
Městské kino - pokladna   9.00 – 19.00  
Amfiteátr – letní kino            18.00-21.30

 

PROGRAM


 

Čtvrtek 7/6

Galerie Konvent

17.00 Vernisáž výstava: „Hermína Týrlová a její spolupracovníci“

– soubor originálních výtvarných návrhu tvůrců studia animované tvorby ve Zlíně.

 

Pátek 8/6

Městské kino – kinosál

Moderátoři festivalu: Michaela Baladová, Kateřina Höferová, Jiří Daniel, Šimon Svoják

Projekce pro školy

8.15 Můj žirafák, Nizozemí, Belgie, Německo, 2017, 75 min, 7+, simultánní překlad

10.30 Pásmo animovaných filmů pro nejmenší, 39 min, 3+

11.45 Rosie & Moussa, Belgie, 2018, 90 min, 12+, titulky

 

Projekce pro veřejnost

17.30 Slavnostní zahájení festivalu s projekcí filmu: Zoo, Irsko, Velká Británie, 2017, 96 min

 

Amfiteátr

Malá scéna

19.00 –21.00 Přednáška a beseda s youtubery TVT wixx: Danny a Vojta

Letní kino

21.30 Backstage, taneční, romantický, Slovensko, Česko, 2018, 90 min

 

Doprovodné programy

Náměstí – Národní dům

8.00 – 18.00 Animační workshopy:

– seznámení s tvorbou animovaných filmů, animace s legem a plastelínou, vytvoření vlastního filmu.

Zámecká zahrada

14.00 – 18.00 Šapitó – promítání grotesek

– groteska s hudebním doprovodem Vlastimila Rájeckého

Galerie Závodný – Lormovo náměstí

14.00 – 18.00 Malování filmových klapek

17.00 – 18.00 Cimbálová muzika Píšťalenka

Náměstí

16.00 – 16.50 Hýbání se se Zdenkem a Týnou,

– hravé cvičení, které vás zvedne ze židle. Porad ČT: D

17.00 – 17.30 Komorní orchestr ZUŠ Mikulov, pod vedením Ireny Mrázkové

 

Sobota 9/6

Městské kino – kinosál

Moderátoři festivalu: Michaela Baladová, Kateřina Höferová, Jiří Daniel, Veronika a Tomáš Kristovi

 

Projekce pro veřejnost

10.00 Nikdy nepoletíš sám, Kulíčku, Island, Belgie, 2018, 82 min, animovaný film, 7+, simultánní překlad

13.30 Pásmo animovaných filmů pro nejmenší, 39 min , 3+

15.00 Los Bando, Norsko, 2018, 94 min, 12+, simultánní překlad

 

Amfiteátr

Malá scéna

17.30 – 20.00 Zábavná zóna pro děti se společností Capri-Sun

19.00– 19.30 Ukázky sportovního výcviku psů

Kynologický spolek Pohořelice

20.00– 21.00 Skupina MECH

Letní kino

21.30 Psí ostrov, animovaný, USA, 2018, 101 min, dabing

 

Doprovodné programy

Náměstí – Národní dům

10.00 – 18.00 Animační workshopy:

– seznámení s tvorbou animovaných filmů, animace s legem a plastelínou, vytvoření vlastního filmu

Zámecká zahrada

10.30 – 18.00 Jogínci s Bětkou,

cvičení pro jogínky a jogíny, i pro ty, co si chtějí zacvičit, porad ČT :D, 4+

11.00, 13.00, 15.00 Komentované prohlídky zámeckou zahradou

10.00 – 18.00 Šapitó – promítání grotesek

10.30, 12.30, 16.30 grotesky s hudebním doprovodem Vlastimila Rájeckého

Kozí hrádek

11.00 Natočení společného festivalového videa s youtubery

Galerie Závodný

11.00 – 12.00 Špalíček veršů a pohádek od Františka Hrubína, hraná pohádka, Divadlo Radost Brno, 5+

11.00 – 18.00 Malování filmových klapek

15.00 – 16.15 Beseda s Kateřinou Miler, dcerou Zdenka Milera, autora Krtečka

16.30 CM Kolík, ZUŠ Mikulov

Náměstí

15.00 – 16.00 Přehlídka dětských cimbálových muzik "Vzpomínka na Josefa Košulice", 30. ročník

 

Neděle 10/6

Městské kino – kinosál

Moderátoři festivalu: Michaela Baladová, Kateřina Höferová, Jiří Daniel, Terezka Federselová

 

Projekce pro veřejnost

11.00 Pásmo animovaných filmů pro nejmenší, 31 min, 3+

13.00 Pásmo animovaných filmů, 50 min, 8+

15.00 Můj fotbalový svět, Uruguay, Argentina, Brazílie, 2017, 102 min, 13+, s titulky

18.00 303, Německo, 2017, 138 min, 17+, s titulky

Doprovodné programy

 

Náměstí – Národní dům

10.00 – 18.00 Animační workshopy:

– seznámení s tvorbou animovaných filmů, animace s legem a plastelínou, vytvoření vlastního filmu

 

Zámecká zahrada

11.00 Jogínci s Bětkou, cvičení pro jogínky a jogíny, i pro ty, co si chtějí zacvičit, porad ČT :D, 4+

11.00 – 18.00 Šapitó – promítání grotesek

12.30, 16.00 grotesky s hudebním doprovodem Vlastimila Rájeckého

11.00, 13.00, 15.00 Komentované prohlídky zámeckou zahradou

Náměstí

11.00 – 12.00 Taneční skupina Balanc z Velkých Bílovic, taneční workshop – moderní tanec

14.00 – 15.00 Hudební skupina Bombarďák

Galerie Závodný – Lormovo náměstí

11.00 – 18.00 Malování filmových klapek

15.30 – 16.30 Tři pohádky pro rošťáky, Vlastimil Peška, hraná pohádka, Divadlo Radost Brno, 4+

 

Pondělí 11/6

Městské kino – kinosál

Moderátoři festivalu: Michaela Baladová, Kateřina Höferová, Jiří Daniel, Šimon Svoják

 

Projekce pro školy

8.15 Velký zlý lišák a jiné příhody, Francie, 2017, 83 min, animovaný film, 6+, simultánní překlad

10.45 Boj s obry, USA, UK, 2017, 106 minut, doporučená věková kategorie 13+, titulky

 

Projekce pro veřejnost

13.30 Gordon & Paddy, Švédsko, 2017, 65 min, animovaný film 7+, simultánní překlad

18.00 Cesta divočinou, USA, 2017, 96 min, 15+, titulky

Doprovodné programy

Náměstí – Národní dům

9.30 – 18.00 Animační workshopy:

– seznámení s tvorbou animovaných filmů, animace s legem a plastelínou, vytvoření vlastního filmu

Náměstí - Dvůr městského úřadu

8.30– 16.00 Malování filmových klapek

Úterý 12/6

Městské kino – kinosál

Moderátoři festivalu: Michaela Baladová,

Kateřina Höferová, Jiří Daniel, Veronika a Tomáš Kristovi

Projekce pro školy

8.15 Falkoni, Island, 2018, 97 min, 8+, simultánní překlad

10.45 Rock My Heart, Německo, 2017, 110 min, 12+, s titulky

 

Amfiteátr

Letní kino

21.30 Tátova volha, komedie, drama, CR, 2018, 90 min

Doprovodné programy

Náměstí – Národní dum

8.00 – 14.00 Animační workshopy:

– seznámení s tvorbou animovaných filmů, animace s legem a plastelínou, vytvoření vlastního filmu

Dvůr městského úřadu

8.00 – 14.00 Malování filmových klapek


VÝSTAVY 8. – 12. 6.

Galerie Konvent

8.00 – 17.00 Hermína Týrlová a její spolupracovníci

– soubor originálních výtvarných návrhu více jak desítky tvůrců studia animovaného tvorby ve Zlíne.

Městské kino - kinoklub

8.00 – 18.00 Střípky z festivalového Zlína

Městské kino – foyer

8.00 – 18.00 Soubor dobových zahraničních plakátu z filmů Karla Zemana

Pro lepší přizpůsobení obsahu pro Vás, bezpečnosti, měření statistik návštěvnosti a lepší zpětné vazbě tento web používá cookies. Klikáním a navigováním po stránce souhlasíte s tím, že sbíráme o Vás anonymní informace přes cookies. Více informací o používání cookies na naší stránce najdete zde.